14.08.2017 - 20.08.2017.

Godz.
                                       Intencja
Poniedziałek 630

1. † Jan Skrzek z int. kolegi Marka.

2. O powrót do zdrowia Ireny, skuteczne leczenie i bł. Boże dla rodziny.

700 † Teodora Ujek z int. Jana i Lucyny Gondek.
Wtorek 700

1. Z podziękowaniem za dotychczasowe zbiory i otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., w rodzinach i dalszych pracach polowych z int. Lisiaków Południowych.

2. † Władysława i Władysław Saładyga w 41 r. śm. Władysława (poza parafią odprawi ks. Mt. Gondek).

1000 Dziękczynna w int. mieszkańców ul. Polnej i Małego Dworu za otrzymane łaski, szczęśliwe zbiory i opiekę Bożą, zachowanie od nieszczęść z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.

1. W intencji Parafian.

2. W 60 rocznice ślubu Zofii i Zygmunta Panka z podz. za otrzymane łaski i dalszą opiekę Bożą z int. Ledowoniów, Elbin, Kotów i Wężów.

3. W 60 rocznicę ślubu Zofii i Zygmunta Panka, dziękczynno-błagalna o Boże bł. zdrowie i szczególną opiekę Matki Bożej.

1600 W 25 rocznicę ślubu Elżbiety i Ryszarda z podz. za otrzymane laski z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata życia.
Narożniki 830 † Andrzej Baran w 20 r. śm.
Środa 700

1. † Ewa Szałaśny z int. córki Emilii z rodziną.

2. † Grzegorz Nowak z int. rodziny Zofii i Zygmunta Sitko.

1900 † Teodora Ujek z int. Wandy i Kazimierza Minorczyk.
Czwartek 630 1. † Jan Burzec z int. Marii i Franciszka Świątek.2. † Grzegorz Nowak z int. Karoliny Ryś z Anglii.
700 † Teodora Ujek z int. sąsiadki Władysławy Noga.

Piątek

700 1. † Teodora Ujek z int. sąsiadki Marii Noga. 2. † Jan Świątek z int. Leokadii i Feliksa Taraska.
1900 W int. Przemysława z ok. 18 ur. o Boże bł. zdrowie i opiekę Matki Bożej.

1. † Jan Burzec z int. Szkotaków z ul. Kopernika.

2. † Jan Świątek z int. Janiny i Stanisława Lichorobiec.

700 † Teodora Ujek z int. Felicji i Tadeusza Ptak.
1400 Ślub: Kułaga Agnieszka - Leszczyński Daniel.
Niedziela 700 † Jan Skrzek z int. mieszkańców z ul. Słonecznej.
1000 †† Stefania i Hieronim Sołtys w 3 r. śm. Hieronima.
1130 W int. Parafian

1. † Grzegorz Nowak z int. Alicji i Józefa Ryś z rodziną.

2. † Jan Burzec z int. sąsiadów Rojów.

Narożniki

830 † Czesław Król w 9 r. śm.

Ks. Roman Banaś za zgodą najbliższej rodziny od poniedziałku w Sulimierzu odprawi 19 intencji mszalnych za śp. Annę Dudek. Intencje są podane na tablicy ogłoszeń i na stronie Internetowej parafii.

Poza parafią są odprawiane Msze św. greg. za śp. Kazimierę Gadawską oraz Msze św. za śp. Irenę Gondek, śp. Stanisława Frąca z int. uczestników pogrzebu.

Z naszej Parafii Pan Bóg odwołał do Siebie śp. † Tadeusza Chudego, którego pogrzeb odbędzie się w czwartek oraz † Janinę Ledwoń.

Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie....