IV Niedziela Adwentu – 24 grudnia

1. Pasterka w Narożnikach będzie dzisiaj o godz. 21. 30, w kościele parafialnym o godz. 23. 00. O godz. 22.40 w kościele w oczekiwaniu na Boże Narodzenie będziemy modlić śpiewem Ciemnej Jutrzni Adwentowej. Na Pasterce będzie składka na Fundusz Obrony Życia. W Boże Narodzenie i w święto św. Szczepana nie będzie Mszy św. popołudniowej.

2. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża św. Marii Magdaleny.

3. Gratulujemy 24 osobom w naszej parafii, które od 25 marca do dziś przez 9 miesięcy modliły się w intencji dzieci nienarodzonych zagrożonych zabiciem i dzisiaj kończą tę modlitwę.

4. W dzisiejszym podwójnym Gościu Niedzielnym jest Modlitewnik na Wigilię oraz ciekawe artykuły o zwyczajach bożonarodzeniowych.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 8.00 prosimy parafian: Sipior Adam, Wąż Bernadeta, Kogut Wanda,Kogut Barbara oraz w sobotę od godz. 8.00 Błocho Alicja, Sipior Lidia, Kruk Katarzyna, Jawor Agnieszka.