Uroczystość Bożego Narodzenia - 25 grudnia

1. Witamy serdecznie miłych Gości i Parafian, którzy przybyli na Święta do parafii. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.

2. Dzisiaj nie ma Mszy św. popołudniowej.

3. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przekazane nam kapłanom życzenia świąteczne oraz upominki na świąteczny stół. Bóg zapłać.

4. Jutro w święto św. Szczepana na każdej Mszy św. będzie poświęcenie owsa, nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

5. W środę z okazji święta św. Jana Apostoła poświęcenie wina.

6. W niedzielę przypada Święto Świętej Rodziny.

7. Serdecznie dziękujemy: Katarzynie Szwajkosz, Ewelinie Niewidomskiej Burzec, Bożenie Szwajkosz, Mariuszowi Minorczykowi, Janowi Sipiorowi, Eugeniuszowi Burcowi, Jackowi Burcowi, za wykonanie pięknej szopki i udekorowanie kościoła na święta, młodzieży za ustrojenie choinek. Bóg zapłać.

8. Dziękujemy Krzysztofowi Kucie, Ryszardowi Urbanowi i Janinie Boguckiej za ofiarowanie choinek do kościoła, strażakom za zainstalowanie choinek w kościele i za wykonanie szopki przed kościołem. Bóg zapłać.

9. W dzisiejszym podwójnym Gościu Niedzielnym liczy 130 strona – kosztuje 8 zł. jest wiele ciekawych artykułów o zwyczajach bożonarodzeniowych.

10.Porządek odwiedzin duszpasterskich w tym tygodniu:

• środa od godz. 8.30              Żdżary południowe (do Adama Sipiora) i Żdżary Północne
  • czwartek od 8. 30                  Zarzecze za cmentarzem, Podlesie
  • piątek od 8. 30                      Kaczówka, Grochowiska
  • sobota od 8. 30                     Zarzecze za rzeką.