Święto św. Szczepana - 26 grudnia

1. Z okazji świąt Bożego Narodzenia panie z parafialnego oddziału Caritas przygotowały 9 paczek o wartości 40 – 60 zł dla osób samotnych i dla rodzin potrzebujących symbolicznego wsparcia. Dziękujemy firmie Tarsmak za przekazane wyroby oraz wszystkim osobom, które w sklepach złożyły dar serc na ten cel. Bóg zapłać.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 będzie błogosławieństwo i rozesłanie kolędników misyjnych, którzy jutro od godz. 14.00 będą odwiedzać domy w naszej parafii i zbierać ofiary na misje.

3. W najbliższą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Prosimy, by wszyscy małżonkowie przyszli do kościoła razem i byli blisko siebie – w czasie każdej Mszy św. będzie uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

4. W przyszłą niedzielę różaniec o godz. 15.30 poprowadzi róża pw. św. Moniki.

5. Przypominamy, że dzisiaj nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

6. Dzisiejsza składaka przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

7. Z powodu kolędy kancelaria parafialna czynna będzie w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 18.00, a w piątek i w sobotę od godz. 8.00 do 8.30.