Uroczystość Objawienia Pańskiego - 6 stycznia 2011 r.

1. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Za życzliwe przyjęcie w rodzinach składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Jutro I piątek miesiąca stycznia zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 17.00 i 18.00. Od godz. 16.00 będzie spowiedź św.
  3. W I piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych prosimy o 2 samochody z rodzin chorych: Stanisława Kmiecia i Marii Dudek.
  4. W niedzielę z racji uroczystości Chrztu Pańskiego i obchodów jubileuszu diecezji dokonamy wszyscy uroczystego odnowienia przyrzeczeń chrztu św.
  5. Dzisiaj od 13.00 kolędnicy misyjni odwiedzą mieszkańców ul. Leśnej i Orzeszkowej.
  6. W sobotę dzieci które były kolędnikami misyjnymi udadzą się na diecezjalne spotkanie wszystkich kolędników do Tarnowa. Wyjazd o godz. 8.30 z przed szkoły. Prosimy, by rodzice zezwolili dzieciom na wyjazd pod opieką ks. Rafała i nauczycieli.
  7. Ks. Prałat obchodzi dziś 61 rocznicę święceń kapłańskich. Życzymy mu zdrowia i wszelkiego Bożego błogosławieństwa.
  8. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym jest za darmo płyta z piękną muzyką poważną, zakupmy także prasę misyjną, by wesprzeć misjonarzy w kwartalniku Do domu Ojca jest kazanie ks. proboszcza wygłoszone w czasie dnia skupienia w Tarnowie Mościcach.
  9. O posprzątanie kościoła w sobotę od 8.00 prosimy parafian: Frąc Paweł, Kacała Teresa, Banaś Emilia, Bania Władysława.