VI Niedziela Zwykła - 13 lutego 2011 r.

1. Różaniec we środę o godz. 16.30 poprowadzi róża p. Joanny Warias.
  2. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Nabożeństwo 40 godzinne wg następującego programu:

12.30 - 13.30 Dzieci i młodzież gimnazjalna (prowadzi Liturgiczna Służba Ołtarza)

13.30 - 14.30 Żdżary i Kaczówka (prowadzi róża p. Grażyny Chwałek)

14.30 - 15.30 Górki, Narożniki, Podkościele (prowadzą Róże z Narożnik)

15.30 - 16.00 Nieszpory Eucharystyczne

16.00               Msza św.

3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na utrzymanie Tarnowskiego Seminarium Duchownego.

4. Ponieważ w I niedziele marca będzie odpust parafialny dlatego chrzty będą w ostatnią niedziele 27 lutego, a następnie w I niedzielę 3 kwietnia.

5. Spotkanie wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów we środę po Mszy św. wieczornej.

6. Ks. R. Biel odprawi 6 mszy św. za + Józefa Biela, a następnie 13 Mszy św. za Kazimierę Ledwoń od uczestników pogrzebu, ks. J. Królikowski 7 Mszy za + Wojciecha Gondka.

7. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły o nie uznanych jeszcze cudach Jana Pawła II, w Małym Gościu Niedzielnym jest książeczka z anegdotami. Zakupmy także prasę misyjną, by wesprzeć misjonarzy.

8. O posprzątanie kościoła we czwartek od 8.00 prosimy parafian: Kacała Halina, Kacała Zofia, Bielat Maria, Kacała Maria.