Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 12 czerwca 2011 r.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i w Tarnowie.
  2. Jutro Drugi Dzień Zielonych Świąt - Msze św. o 7.00, 10.00, 18.00 i 19.00.
  3. Różaniec we środę o godz. 17.30 poprowadzi róża p. Marii Kułaga.
  4. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. poświęcenie pojazdów.
  5. Rodzina z Zalipia, która zbierała ofiary na odbudowę spalonego drewnianego domu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy złożyli na ten cele pieniądze. Bóg zapłać.
  6. Dziękujemy właścicielowi firmy z naszej parafii p. Mariuszowi Kmieć za ufundowanie pobytu chłopca na turnusie rehabilitacyjnym w Jadownikach Mokrych. Bóg zapłać.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie za pracę przy kościele mieszkańcom Małego Dworu. Bóg zapłać.
  8. W związku z wykonywanymi pracami w naszym kościele serdecznie prosimy, by w przyszłą III niedzielę miesiąca złożyć na tacę ofiary do kopert. Mamy jeszcze do zapłacenia spłatę należności za renowację chóru kościelnego oraz za malowanie elewacji kościoła. Pod koniec maja otrzymaliśmy do zapłacenia ostatnie rachunku za ogrzewanie gazem kościoła i kaplicy. Za wyrównanie ogrzewania w Narożnikach mamy do zapłacenia 1200 zł. Ostatnia składka do kopert była siedem miesięcy temu, w listopadzie ubiegłego roku...
  9. W sobotę dzieci i młodzież o godz. 14.00 wyjeżdżają na autokarową pielgrzymkę do Zabawy. Powrót ok. godz. 20 00. Prosimy, by rodzice pozwolili dzieciom na wyjazd.

10. W przyszłą niedzielę organizowana jest pielgrzymka do Starego Sącza na jubileusz rodzin. Zapisy w sklepie państwa Seternusów.

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci.

12. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy Panie: Błocho Alicja, Kowal Lucyna, Sipior Teresa, Burzec Lucyna.