Renowacja polichromii ścian - konkurs ofert

Zał. nr 1

/pieczęć/

znak sprawy:

(WZÓR)

OGŁOSZENIE O PLANOWANYM ZAMÓWIENIU

na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich

lub robót budowlanych przy zabytku dotowanych ze środków MWKZ w Krakowie

/procedura konkurencyjna w trybie konkursu ofert/

Właściciel lub posiadacz zabytku - Zamawiający:

Nazwa:

Parafia Rzymsko Katolicka pw. św. Kazimierza w Radgoszczy

adres: 33-207 Radgoszcz; Pl. Św. Kazimierza 15

nr tel.: 14, 641 41 05

fax.:    14, 641 41 05.

informuje

o planowanym udzieleniu zamówienia pn.:

„Konserwacja techniczna i estetyczna polichromii ścian prezbiterium kościoła pw. św. Kazimierza w Radgoszczy

Procedura udzielenia nin. zamówienia realizowana jest w trybie konkursu ofert zgodnie z procedurą konkurencyjną obowiązującą przy wydatkowaniu środków finansowych dla zadań (zamówień) finansowanych ze środków Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie
w ramach udzielonych dotacji celowych na prace przy zabytkach.

Zamawiający zaprasza wszystkich zainteresowanych i uprawnionych wykonawców tego rodzaju prac do złożenia wniosku do udziału w przedmiotowym konkursie.

Termin złożenia wniosku: 20 czerwca do godz.: 16.00.

Wnioski można składać osobiście, pocztą, mailem lub faxem – decyduje data otrzymania wniosku przez Zamawiającego. Wnioski złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

W treści wniosku należy podać dokładny adres pocztowy lub adres poczty elektronicznej,
na który Zamawiający prześle formalne zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie zamówienia.

13.06.2011. Ks. Marek Łabuz

data i podpis Zamawiającego