XV Niedziela Zwykła – 10 lipca 2011 r.

1. W środę różaniec o 18:30 poprowadzi Róża p. Zygmunta Panka.
  2. Ks. Dziekan z Dąbrowy Tarnowskiej zaprasza naszą parafię na uroczystą Mszę św. z okazji odpustu w sobotę o godz. 18.00.
  3. Dzięki staraniom ks. Proboszcza nasza parafia otrzymała od Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków dotację w wysokości 60 000 zł na przeprowadzenie renowacji ścian polichromii prezbiterium. Stosowną umowę ks. Proboszcz podpisał we środę.
  4. Z tego powodu we czwartek od godz. 7.30 będziemy budować rusztowanie w prezbiterium. O pomoc prosimy 8 silnych mężczyzn z Zarzecza za rzeką. Pan radnego K. Giżę prosimy o zorganizowanie pracy.
  5. Ze składki do kopert z maja wypłaciliśmy wszystkie zaległości za wykonanie poręczy przy kościele, za renowację polichromii chóru i malowanie elewacji kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę prosimy o ofiary do kopert na spłatę renowacji polichromii bocznej kaplicy – niestety nie otrzymaliśmy żadnej dotacje na te prace.
  7. Na stronie internetowej naszej parafii www.radgoszcz.diecezja.tarnow.pl zostały zamieszczone kolejne katalogi zdjęć o naszym pieknym kościele i parafianach. Zapraszamy do ich oglądnięcia.
  8. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są: wzruszające artykuły o tym, jak miłość może przezwyciężyć ból śmierci. Jest też nowy numer czasopisma Do Domu Ojca.
  9. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców Górek: Baran Jadwiga, Baran Henryk, Leżoń Kazimierz i Saładyga Stanisława.