XXV Niedziela Zwykła - 18 września 2011 r

1. Przed kościołem ministranci zbierają dziś ofiary do puszek na KUL i PAT.
  2. W środę różaniec o 17:30 poprowadzi Róża pani Teresy Kubek.
  3. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce rodzin na Jasną Górę małżonków wraz z dziećmi w niedzielę 25 września o godz. 6.00. Zapisy w sklepie u p. Seternusów.
  4. We środę o godz. 17.10 katecheza parafialna dla klasy 1B gimnazjum, w piątek o 17.10 dla 1C. Po katechezie Msze św. dla uczniów i rodziców. Spotkanie klas 2 C i 2 D gimnazjum bez rodziców w ramach katechezy przed bierzmowaniem w piątek o 17.15 na prałatówce, a po nim Msza święta w kościele.
  5. Spotkanie kandydatów na ministrantów we czwartek o 15:30, a ministrantów o 16:15 lektorów w piątek o 18.30, chórku w sobotę o 9.00.
  6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w którym są ciekawe artykuły. W Małym Gościu są dwie niespodzianki dla dzieci jedna słodka, a druga to pomoc naukowa. Prosimy, by rodzice zakupili dzieciom tą gazetę. Prosimy o nabywanie kalendarzy dla rolników w cenie 18 zł.
  7. Ks. J. Królikowski odprawi 8 Mszy św. za + Władysławę Pikul z intencji uczestników pogrzebu, oraz 14 intencji za + Edwarda Sołtysa z int. uczestników pogrzebu intencje podane są na tablicy ogłoszeń.
  8. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian: Wybraniec Stanisława, Gadziała Grażyna, Błachaniec Roman, Doroż Maria.