XXVI Niedziela Zwykła - 25 września 2011 r.

1. W naszej diecezji przeżywamy ogólno diecezjalną pielgrzymkę do Szczepanowa i niedzielę modlitw w intencji trzeźwości. Z tej okazji otrzymaliśmy komunikat, w którym zwraca się uwagę wszystkim właścicielom sklepów na obowiązujące prawo, które zabrania picia alkoholu w sklepach, które nie mają pozwolenia na picie piwa i innych napojów alkoholowych oraz zakaz sprzedawania alkoholu osobom nietrzeźwym. Nieprzestrzegania tego prawa grozi utratą koncesji na sprzedaż alkoholu, karą pieniężną i przepadkiem alkoholu w sklepie.
  2. W środę po nowennie spotkanie wszystkich pań należących do Caritasu. Zapraszamy chętnych do włączenia się w dzieło wspomagania potrzebujących.
  3. W I sobotę rozpoczynamy wspólną modlitwę różańcową. Jeżeli nie będzie padało to o godz. 17.00 wyruszy pielgrzymka do kapliczki w sośninie na różaniec i Mszę św. Różaniec w niedzielę będzie o godz. 15.30.
  4. W ubiegłą niedzielę 288 rodzin z naszej parafii złożyło ofiary do kopert. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy wczoraj wzięli udział w diecezjalnym spotkaniu Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca w Tarnowie.
  6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, kwartalnika Do Domu Ojca i kalendarza rolników.
  7. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian: Kacała Barbara, Kania Maria, Banaś Agnieszka, Kułaga Teresa.