XXIX Niedziela Zwykła - 16 października 2011 r.

1. Z okazji święta szkoły w poniedziałek o godz. 8.00. będzie uroczysta Msza św. w intencji całej społeczności szkolnej naszego Gimnazjum.
  2. Od poniedziałku Msze św. z nabożeństwem różańcowym będą o godz. 17.00. zachęcamy do liczniejszego udziału w modlitwie różańcowej.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy nabywając „chlebki miłosierdzia” wsparli swoimi ofiarami dzieło miłosierdzia.
  4. Spotkanie przed bierzmowaniem dla klas II gimnazjalnych w tym tygodniu w środę o 16:10 dla klasy II B, w piątek o 16:10 dla klasy II C i II D na prałatówce. Po spotkaniu na Mszę świętą i różaniec zapraszamy także rodziców.
  5. W przyszłą niedziele rozpoczniemy tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Składka niedzielna będzie przeznaczona na misje.
  6. Obowiązkowe zebranie ministrantów we wtorek o 17.00 na prałatówce.
  7. Jeszcze do końca tego tygodnia można składać dary w naturze na rzecz Seminarium Duchownego.
  8. Intencje Mszy św. odprawianych poza parafią są podane na tablicy ogłoszeń, rodziny zmarłych zapraszamy do łączności duchowej z kapłanami i udziału we mszach w naszym kościele.
  9. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w którym są ciekawe artykuły o sytuacji w Polsce po wyborach, Mały Gość Niedzielny czeka na dzieci.
  10. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian: Pieróg Beata, Kusiak Krystyna, Ryś Anna, Skrzek Maria.