II Niedziela Adwentu - 4 grudnia 2011 r.

1. Zapraszamy na Roraty, które są codziennie odprawiane o godz. 7.00 i 17.00.
  2. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi Róża Zofii Panek.
  3. W czwartek będziemy obchodzić uroczystość Niepokalanego Poczęcie NMP. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 17.00, w Narożnikach o 18.00. Zapraszamy 20 minut przed każdą Mszą będziemy śpiewać Godzinki.
  4. Prosimy, by 8 grudnia włączyć się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, która polega na codziennym odmawianiu dziesiątka różańca św. i modlitwy przez 9 miesięcy w intencji dziecka nienarodzonego, zagrożonego zabiciem.
  5. Katecheza parafialna dla klasy I B gimnazjum w poniedziałek o 16.10, dla I C we wtorek o 16.10, klasy II C i II D gimnazjum w czwartek o 16:10, a klasy II B w piątek o 16:10 na prałatówce. Na Msze świętą wszystkich uczniów klas I i II gimnazjum wraz z rodzicami zapraszamy w czwartek na 17:00.
  6. W poniedziałek na Roraty zapraszamy wszystkich aspirantów, ministrantów, lektorów, dziewczynki z chórku oraz ze Szkolnego Koła Caritas. Po roratach będzie miało spotkanie w kościele z Ks. Biskupem.
  7. W piątek po wieczornych Roratach spotkanie wszystkich pań z Caritasu.
  8. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane świece na wigilijny stół oraz pobłogosławione opłatki. Prosimy o ich nabywanie. Dochód przeznaczony jest na dary serca  Caritasu.
  9. Bóg zapłać wszystkim którzy zakupili kalendarz parafialny na 2012 r.
  10. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, w którym jest płyta z Godzinkami ku czci Matki Bożej, oraz gazeta Żyjmy Ewangelią.
  11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Kubek Teresa, Kubek Marta, Jagódka Michalina, Dyjak Maria, Więcław Jolanta.