Święto Św. Szczepana - 26 grudnia 2011 r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

Święto Św. Szczepana - 26 grudnia 2011 r.

1. Kolędnicy misyjni odwiedzą nasze domy w uroczystość Trzech Króli.
  2. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie „starego roku” będzie w sobotę o godz. 16.00.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie wg następującego porządku:

Wtorek – 27 grudnia od godz. 8.30.

1. Żdżary Południowe - obie strony od Nieczajnej
  2. Żdżary Północne

Środa – 28 grudnia od godz. 8.30

1. Lisiaki Północne
  2. Lisiaki Południowe

Czwartek – 29 grudnia

1. Trzydniaki od godz. 15.00
  2. Poręby od godz. 8.30

Piątek 30 grudnia od godz. 8.30

1. Narożniki
  2. Podlesie

Sobota 31 grudnia od godz. 8.30

1. Zadębie
  2. Kaczówka od końca do p. Józefa Czerwony

Będziemy bardzo wdzięczni za podwożenie nas w czasie kolędy do domów tam gdzie są większe odległości lub niepogoda. Za zrozumienie i życzliwość już dziś dziękujemy. Bóg zapłać

4. Zachęcamy do zakupienia podwójnego numeru Gościa Niedzielnego i Małego Gościa w którym jest płyta z pięknym filmem dla dzieci.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Śnieżewska Zofia, Kupiec Aleksandra, Czerwony Zofia, Kulpa Joanna oraz w sobotę od godz. 8.00: Wąż Janina, Chwałek Grażyna, Zielińska Renata, Pikul Irena.