Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki - 1 stycznia 2012 r.

1. Kolędnicy misyjni odwiedzą nasze domy w uroczystość Trzech Króli. Przyjmijmy dzieci, które przedstawią  scenkę o Bożym Narodzeniu – ofiary zbierają na szkołę i szpital dla dzieci w Afryce. Zakupmy dziś prasę misyjną oraz kalendarz z Ojcem św.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

- w środę od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa

- we czwartek od godz. 16.00 całe gimnazjum

3. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi Róża Władysława Piłata.

4. We czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 16.00 różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św.

5. W piątek obchodzimy Uroczystość Trzech Króli – jest to po raz pierwszy od 60 lat dzień wolny od pracy i święto obowiązkowe – Msze św. tak jak w niedzielę. Dzieci ze Szkolnego Koło Caritas będą rozprowadzały przed kościołem poświeconą kredę i kadzidło.

6. W I sobotę o godz. 16.30 różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania do służby Bożej o 17.00 Msza św. Modlitwy poprowadzą rodziny z ul. Orzeszkowej.

7. Odwiedziny duszpasterskie w tym tygodniu wg następującego porządku:

Niedziela - 1 stycznia od godz. 14.00 - Kaczówka do końca

Poniedziałek - 2 stycznia od godz. 14.00

1. Osiedle od Sośniny do kościoła
  2. Zarzecze za rzeką od końca do p. Leżoń Marek

Wtorek – 3 stycznia od godz. 14.00.

1. Zarzecze za rzeką od końca
  2. Podkościele bez ul.  Słonecznej

Piątek 6 stycznia od godz. 14.00

Grochowiska – jeden kapłan od początku drugi od końca

Sobota 7 stycznia od godz. 8.30
  1. Górki
  2. Zarzecze za cmentarzem

Niedziela 8 stycznia od godz. 14.00 - ul. Słoneczna.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy parafian: Chudy Danuta, Dudek Jerzy, Stal Elżbieta, Stal Małgorzata oraz w sobotę od godz. 8.00: Chudy Lucyna, Dziedzic Stanisława, Micek Dorota, Śliwa Janina.