VII Niedziela Zwykła - 19 lutego 2012 r.

1.     W najbliższą niedzielę 26 lutego rozpoczną się w naszej parafii Misje święte przed uroczystością odpustową ku czci św. Kazimierza i z okazji 150-lecia konsekracji kościoła parafialnego. Bardzo serdecznie prosimy wszystkich Parafian o gorliwy udział w naukach misyjnych. Młodzież naszej parafii będzie rozprowadzała w domach program Misji św.

2.     Zapraszamy dziś do udziału w ostatniej dziś części Nabożeństwa 40 godzinnego. Prosimy zwłaszcza o udział wszystkich, którzy nie uczestniczyli w modlitwie o błogosławione owoce Misji św. w rodzinach naszej Parafii.

3.     W najbliższą środę wypada Środa Popielcowa. Rozpoczniemy w tym dniu Wielki Post. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i o 18.00 w Narożnikach. Zachęcamy, by każdy Parafianin zrobił sobie dobre postanowienie na Wielki Post. Składka w tym dniu to jałmużna postna na Caritas Diecezjalną.

4.     Przypominamy, że w Środę Popielcową wszystkich dorosłych obowiązuje post ścisły tzn., że nie wolno spożywać żadnych pokarmów mięsnych, ani napojów alkoholowych. Możemy w tym dniu spożyć tylko 3 posiłki:  jeden do syta, a 2 lekkie. W Środę Popielcową składka przeznaczona jest na Caritas Diecezjalną.

5.     W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża Wandy Minorczyk.

6.     W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 po niej Msza św. Prosimy, by po Drodze Krzyżowej nie wychodzić z kościoła, ale pozostać na Mszy św. W Narożnikach Droga Krzyżowa o godz. 17.30, a po niej Msza św.

7.     W środę o godz. 18.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Prosimy o niezawodną obecność.

8.     Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, nowego numeru Żyjmy Ewangelią oraz prasy misyjnej.

9.     Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy: Pikul Jolanta, Pikul Agata, Wąż Stefania, Pikul Agata.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.