I Niedziela Wielkiego Postu - 26 lutego 2012 r.

1. Serdecznie witamy w naszej parafii Misjonarza ks. Artura Ważnego z parafii NMP Królowej Polski z Tarnowa. Będzie w naszej parafii głosił Misje św. Otoczmy go naszymi modlitwami i życzliwością.

2. Zachęcamy wszystkich serdecznie i gorąco do codziennego udziału w naukach misyjnych. Gdyby ktoś nie otrzymał programu Misji, prosimy o pobranie go z przedsionka kościoła.

3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odpust ku czci św. Kazimierza suma odpustowa o godz. 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30.

4. W sobotę będzie zbierana składka na rzecz przeprowadzenia Misji i odpustu parafialnego.

5. Witamy w parafii diakona mgr Huberta Komoniewskiego z tarnowskiego seminarium duchownego, który przybył na praktykę duszpasterską. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa na czas przygotowywania się do święceń kapłańskich.

6. W środę różaniec o 17.30 poprowadzi róża Marii Nowak.

7. W piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych prosimy o samochody z rodzin: Janiny Ledwoń i Heleny Pikul. Prosimy do środy zgłosić w zakrystii tych chorych, którzy nie mogą przybyć do spowiedzi w sobotę.

8. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w Mały Gościu Niedzielnym są dwie niespodzianki dla dzieci, jest  nowy numer Żyjmy Ewangelią oraz prasa misyjna.

9. Właściciel Stacji Paliw w Luszowicach informuje, że z powodu silnych mrozów przez 5 dni uszkodzony był zbiornik oleju napędowego stanowisko nr 3 w wyniku czego mogła ulec pogorszeniu jakość paliwa. Poszkodowani klienci proszeni są o kontakt z właścicielem.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek o godz. 10.00 prosimy panie: Kaczmarczyk Maria, Wałaszek Dorota, Wałaszek Renata, Wójcik Wiesława, Pikul Leokadia, Dziedzic Joanna; w sobotę od godz. 10.30: Panek Zofia, Błach Stefania, Błach Małgorzata, Madej Henryk, Burzec Maria, Pikul Eleonora.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.