Odpust parafialny - 4 marca 2012 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii odpust ku czci św. Kazimierza suma odpustowa o godz. 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30. Po każdej Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania i ucałowanie relikwii Patrona.

2. Dziękujemy serdecznie misjonarzowi ks. Arturowi Ważnemu za przeprowadzenie w naszej parafii Misji św. Otoczmy jego osobę oraz posługę naszymi modlitwami.

3. W środę różaniec o 17.30 poprowadzi róża Zofii Panek.

4. Obowiązkowe spotkanie dzieci klas drugich przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami w środę o godz. 17.00.

5. Zapraszamy do udziały w modlitwie na Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 17.30., w Narożnikach o 16.30 oraz na Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 16.00.

6. Przed kościołem składka do puszek na misje.

7. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, w Mały Gościu Niedzielnym są dwie niespodzianki dla dzieci.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek o godz. 8.00 prosimy panie: Juzba Jolanta, Czochara Zofia, Kot Lucyna, Kot Krystyna. Do sprzątania w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Ujek Teodora, Mastalerz Aleksandra, Dziedzic Władysława, Kogut Krystyna.