III Niedziela Wielkanocna - 22 kwietnia 2012 r

1. W środę święto św. Marka Ewangelisty. Z tej okazji zapraszamy wszystkich parafian o godz. 18.00 na mszę św., w czasie której będziemy się modlić o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Księdza Proboszcza. Niech uczestnictwo w tej modlitwie będzie wyrazem wdzięczności za trud jaki Ksiądz Proboszcz wkłada w rozwój naszej wspólnoty parafialnej.

2. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża Władysławy Wróbel.

3. Od dziś przeżywamy Tydzień Biblijny. Zechciejmy prywatnie i w gronie rodzinnym coraz częściej czytać Pismo św.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Kapłańska, składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.

5. Ze względu na uroczystość I Komunii Św. i Rocznicy Komunii w miesiącu maju chrzty dzieci będą w III niedzielę miesiąca.

6. Katecheza parafialna na prałatówce dla uczniów klas I b i I c w środę o 17.10, dla klasy II c i II d w piątek o 17.10, a dla klasy II b w piątek po mszy świętej wieczornej. Na mszę świętą w danym dniu zapraszamy uczniów wraz z rodzicami.

7. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego, w którym jest wiele ciekawych artykułów. Do nabycia jest też nowy numer Małego Gościa.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian: Grabowska Alfonsa, Wątroba Barbara, Wątroba Roman, Bator Maria.