IV Niedziela Wielkanocna - 29 kwietnia 2012 r.

1. W poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa majowe, zapraszamy wszystkich do udziału.

2.  Na Filipinach trwa tzw. krucjata różańcowa, codziennie milion Filipińczyków modli się na różańcu w intencji pokoju na świecie. We wtorek - 1 maja - będą się modlić za naszą Ojczyznę, włączając się w tę inicjatywę zapraszamy na różaniec o godz. 17.30, który poprowadzi Akcja Katolicka. W tym dniu przypada także I rocznica beatyfikacji Jana Pawła II, zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą dziękczynną i nabożeństwo majowe.

3. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Grażyny Chwałek.

4. W czwartek 3 maja obchodzimy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę, nabożeństwo majowe o 15.30.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Prosimy by, korzystać ze spowiedzi codziennie przy okazji nabożeństw majowych, oraz według następującego porządku:

-   w poniedziałek i wtorek od godz. 17.30 szkoła podstawowa,

-   w środę od godz. 17.00 gimnazjum i młodzież szkół średnich,

-   w piątek od godz. 17.00 dorośli.

6.  W I piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych prosimy o 2 samochody z rodzin: Lichorobiec Joanny i Pikul Eleonory.

7.  W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 dzieci klas II przystąpią do I Komunii św. W sobotę od godz. 15.00 będzie miała miejsce I spowiedź św. dzieci klas II i ich rodzin. Prosimy, by dzieci w domu pod opieką rodziców jak najpiękniej przygotowały się do I spowiedzi św. W niedzielę o 11.15 dzieci gromadzą się przed kościołem. Próby dzieci I komunijnych wraz z rodzicami będą we wtorek i w czwartek po nabożeństwie majowym. Prosimy, by w niedziele dzieci przyszły po południu na nabożeństwo majowe o 15.30 – będzie niespodzianka.

8.  Dziękujemy rodzicom bierzmowanych za dar ołtarza - 2500 zł, który przeznaczony został na renowację figury św. Franciszka.

9. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego, w którym jest piękny film o bł. Janie Pawle II w cenie 7 zł. Do nabycia jest też nowy numer Żyjmy Ewangelią oraz Mały Gość z niespodzianką.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę po nabożeństwie majowym prosimy parafian: Siuda Krystyna, Madej Alicja, Stal Władysława, Juras Bożena, Ciąbor Barbara.