Uroczystość Trójcy Świętej - 3 czerwca 2012 r

1. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Marii Nowak.

2. W środę od 18.00 będzie okazja do wyspowiadania się przed uroczystością Bożego Ciała.

3. We czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00, o 10.00 i 16.00 z procesjami. Nie ma Mszy św. o 11.30. W Narożnikach Msza św. o 8.30. Składka w Boże Ciało przeznaczona jest na hospicja.

4. W czasie oktawy Bożego Ciała Msze św. będą o godz. 7.00 i 19.00. W niedzielę procesje o 11.30 i 16.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach eucharystycznych dzieci I Komunijne w strojach, małe dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia, chórek, Szkolne Koło Caritas, Liturgiczną Służbę Ołtarza, Ochotniczą Straż Pożarną, Róże Różańcowe oraz szczególnie tych w intencji których będą odprawiane Msze św. o urodzaje i zachowanie od nieszczęść. Feretrony mniejsze rano i wieczorem mają obowiązek nosić dzieci i gimnazjaliści, większe i cięższe członkowie róż.

5. Przed kościołem po Mszy św. młodzież prowadzi zbiórkę pieniędzy na budowę świątyni Opatrzności Bożej. Bóg zapłać za ofiary.

6. W związku z 25 rocznicę beatyfikacji Karoliny Kózkówny organizujemy pielgrzymkę dla dzieci i młodzieży do Zabawy na te uroczystości. Prosimy rodziców, by wyrazili zgodę na wyjazd, który będzie w sobotę o 8.30.

7. W ubiegłą niedzielę ofiary do kopert na renowację polichromii złożyło 43 rodziny. Bóg zapłać. W sumie na około 720 domów w parafii ofiary złożyło 348.

8. Szczególne podziękowanie składamy ks. Prałatowi, który na renowację obrazu Pana Jezusa na suficie kościoła złożył 10 000 zł. Bóg zapłać.

9. W Kiełkowie koło Mielca otwarto dom seniora. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

10. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego z którego dowiemy się jak bronić się przed udarem, co zagraża Papieżowi Benedyktowi XVI i inne ciekawostki, prosimy by Małego Gościa rodzice zakupili dzieciom.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. W środę od godz. 16.00  zapraszamy parafian: Marszałek Agnieszka, Marszałek Alfreda, Dudek Zofia, Niemczura Alicja, Dziedzic Genowefa a w sobotę od godz. 8.00: Leżoń Barbara, Małek Jan, Burzec Magdalena, Nowak Maria, Świętek Stanisława.