XII Niedziela Zwykła - 24 czerwca 2012 r.

1. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Zygmunta Panka.

2. W środę od godz. 18.00 spowiedź św. dla uczniów i gimnazjalistów z okazji zakończenia roku szkolnego.

3. W czwartek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków, natomiast w piątek o godz. 8.00 dla uczniów Zespołu Szkół Publicznych. Zapraszamy dzieci, młodzież, grona pedagogiczne i rodziców do dziękczynienia za mijający rok nauki.

4. W piątek uroczystość św. Piotra i Pawła Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00 i 19.00 w Narożnikach.

5. Za tydzień, w poniedziałek 2 lipca udamy się na autokarową pielgrzymkę do Tuchowa. Zapisy i wpłaty na autokar po 10 zł. w sklepie u p. Seternusów.

6. Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. Wyjazd w niedzielę 8 lipca o godz. 6.00. Zapisy w sklepie u państwa Seternusów. Koszt ok. 35 zł.

7. W ubiegłą niedzielę ofiary do kopert na zapłatę za renowację polichromii złożyło 314 Bóg zapłać za złożone ofiary.

8. Prawdopodobnie w tym tygodniu zostaną zakończone prace przy renowacji polichromii połowy sufitu i ściany bocznej. Prace przebiegają od 12 kwietnia bardzo sprawnie gdyż zniszczenia polichromii były o wiele mniejsze niż w prezbiterium, a ponadto pracowało bez przerwy o połowę więcej pracowników. W sobotę od godz. 8.00 prosimy do demontażu i ustawienia nowego rusztowania mieszkańców Zarzecza Małego za rzeką: Micek Krzysztof, Fijał Andrzej, Fijał Marian, Kuta Krzysztof, Labak Roman, Frąc Bogdan, Warias Roman, Gondek Kazimierz, Zieliński Zbigniew, Witaszek Jerzy, Błocho Kazimierz, Błocho Marian, Gierczyński Zbigniew, Burzec Jacek, Mazur Dariusz, Woźniczka Mirosław, Burzec Jarosław. Prace będą prowadzone na wysokości, jeżeli ktoś nie może przyjść lub nie może pracować na wysokości proszony jest o odpowiedzialnego zastępcę. Do czwartku będzie wiadomo czy renowacja się zakończy. Jeśliby prace nie zostałyby zakończone w piątek powiadomimy wyznaczonych do pracy o zmianie, a w niedzielę podamy nowy termin.

9. Ks. Mateusz Gondek we Francji odprawi Msze św. za śp. Janusza Stopę i śp. Wiesława Ryś z intencji osób z poza naszej parafii oraz od uczestników pogrzebu.

10. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania specjalnego wydania Gościa Niedzielnego, w którym jest miedzy innymi płyta CD z muzyką młodzieżową, prosimy by rodzice zakupili dzieciom Małego Gościa. Osoby które należą do Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca proszeni są by zakupiły gazetkę Do Domu Ojca.

11. Dziękujemy bardzo serdecznie za bardzo solidne posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 17.00 prosimy Panie: Knapik Krystyna, Kruk Teresa, Lalewicz Józefa, Golec Klaudia, Wójcik Marta, Przybyło Stanisław, Fijoł Bogusława, Idzik Jan. Jeśli nie będzie demontażu rusztowania sprzątanie będzie od godz. 8.00.