XIV Niedziela Zwykła - 8 lipca 2012 r.

1. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Władysława Piłata.

2.  Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów.

3.  W przyszłą, III niedzielę lipca składka do kopert na zapłatę kolejnej raty za renowację polichromii naszego kościoła.

4.  Bardzo prosimy, by na parking przy kościele nie wjeżdżały autobusy, ani żadne samochody ciężarowe, gdyż jest to parking przeznaczony dla samochodów do 3,5 t.

5.  Bardzo serdecznie dziękujemy panom Sławomirowi i Szczepanowi Podosek, Piotrowi i Krzysztofowi Pikul oraz mieszkańcom Zarzecza Małego za rzeką za wczorajszą ciężką pracę przy przestawianiu rusztowania. Bóg zapłać.

6.  Rozpoczynają się prace konserwatorskie przy renowacji polichromii drugiej części sufitu i ściany bocznej. Prosimy by w ciągu tygodniu siadać w ławkach po lewej stronie kościoła. Za utrudnienia przepraszamy.

7.  Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, oraz Żyjmy Ewangelią.

8.  Dziękujemy bardzo serdecznie za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 17.00 prosimy parafian: Skowron Anna, Leżoń Tadeusz, Pikul Janina, Kupiec Krystyna, Pikul Urszula, a w sobotę od godz. 8.00: Sołtys Irena, Pikul Bernadetta, Nowak Teresa, Pikul Władysława.