XVIII Niedziela Zwykła - 5 sierpnia 2012 r.

1. Ponawiamy prośbę o zachowanie abstynencji i trzeźwości w miesiącu sierpniu.

2. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Józefa Wariasa.

3. W przedsionku kościoła są tornistry, które wypełniajmy przyborami dla dzieci.

4. Dnia 8 sierpnia tj. w środę przy naszym kościele będą przeprowadzane specjalistyczne ćwiczenia instruktażowo- zgrywające formacji obrony cywilnej i straży pożarnych. W godz. od 10.00 do 13.00 nastąpią poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Prosimy o zachowanie ostrożności i podporządkowanie się służbom prowadzącym ćwiczenia.

5. Ostatnio bardzo spadła ilość rozprowadzanych egzemplarzy Gościa Niedzielnego zachęcamy do jego nabywania, a jest w nim wiele ciekawych artykułów np. dziś można się dziś dowiedzieć dlaczego w USA wydano 500 mln dolarów na promocję aborcji, zakupmy także nowy numer Żyjmy Ewangelią.

6. Dziękujemy ks. Włodzimierzowi Chwałkowi, który przebywał na wakacyjnym odpoczynku w rodzinnym domu i pomagał w pracy duszpasterskiej. Bóg zapłać.

7. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy renowacji ogrodzenia kościoła. Będziemy czyścić piaskowiec oraz drewniane i metalowe przęsła. Prace będą trwały od godz. 8.00 do 15.00. Zapraszamy do niej mieszańców Zadębia. Do pracy może przyjść młodzież starsza, co najmniej po gimnazjum, a także panie. Gdyby ktoś nie mógł przyjść prosimy o zastępstwo lub zgłoszenie – są chętni do pracy za pieniądze. Prosimy zabrać rękawiczki i chęć do pracy:

- w wtorek - Bogacz Krzysztof, Szeliga Mirosław, Leżoń Jacek, Kubek Roman,

- w środę - Leżoń Franciszek, Wolak Piotr, Stopa Michał, Magiera Bogdan,

- w czwartek - Jarosz Marian, Wybraniec Ryszard, Gadziała Józef, Błachaniec Roman

-w piątek - Doroż Kazimierz, Skrzek Mariusz, Kania Czesław, Kacała Stefan,

-w sobotę - Budziński Bronisław, Banaś Jacek, Cudak Józef, Przemyski Henryk.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę o godz. 16.00 prosimy panie: Gondek Teresa, Biel Maria, Biel Stefania, Gmyr Zofia, Lichorobiec Maria oraz w sobotę od godz. 8.00: Lichorobiec Dorota, Rzeźnik Halina, Kupiec Joanna, Gmyr Maria.