Uroczystość Wniebowzięcia NMP - 15 sierpnia 2012 r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Wniebowzięcia NMP - 15 sierpnia 2012 r.

1.     Dzisiaj przed kościołem dzieci ze Szkolnego Koła Caritas zbierają do tornistrów przybory szkolne oraz drobne ofiary.

2.     Dziękujemy rodzinom Burców, Kowalów, Micków, Pikulów za ofiarowane piękne kwiaty na ołtarze w kościele oraz paniom, które ułożyły z nich piękne kompozycje. Bóg zapłać.

3.     Zapraszamy od jutra do dalszej pracy mieszańców Podlesia według wyznaczonego planu - nawet gdyby padał deszcz.

4.     Jest jeszcze kilka numerów Gościa Niedzielnego w którym jest płyta z pięknymi pieśniami ku czci Matki Bożej, oraz wiele ciekawych artykułów.

5.     Tradycyjnie organizujemy pielgrzymkę autokarową w dniu 25 sierpnia na wejście pielgrzymów na Jasną Górę. Koszt autokaru 35 zł. Pielgrzymka dojdzie do skutku, jeśli będzie przynajmniej 50 chętnych. Zapisy w sklepie u państwa Seternusów do przyszłego poniedziałku.