Podziękowanie Ks. Proboszczowi

DROGI KSIĘŻE PROBOSZCZU!!!

Sięgamy dziś pamięcią do dnia, w którym przybyłeś do nas jako nowy Proboszcz. Podjąłeś się wówczas wielkiego i jakże trudnego dzieła odnowienia kościoła parafialnego. Dzisiaj jako wspólnota parafii pod wezwaniem świętego Kazimierza w Radgoszczy stoimy w pięknie odnowionej świątyni, która jest naszym domem modlitwy i spotkania z Bogiem, świątyni, która jest domem Boga i bramą do nieba, świątyni, która urzeka swym dostojeństwem, nie tylko nas, ale wszystkich, którzy tutaj się modlą.

Dlatego jako wspólnota parafialna, której jesteś Pasterzem chcemy podziękować Ci za ogromny trud, jaki włożyłeś w odnowienie naszego kościoła.

Wiemy, że nie lubisz wielkich słów pod swoim adresem, ale ogrom pracy włożony w te wielkie dzieła przy współpracy parafian i ludzi dobrej woli skłania nas do pamięci i wyrażenia wdzięczności.

Bóg zapłać, że pomimo tak wielu obowiązków związanych z odnawianiem kościoła, przede wszystkim troszczysz się o pogłębianie naszej wiary i kształtujesz sumienia poprzez gorliwą i ofiarną posługę kapłańską. Pragniemy nadal wspierać Cię modlitwą i życzliwością. Niech Matka Boża, której opiece tak często Nas powierzasz chroni Twe zdrowie i dodaje sił na długie, długie lata!

KSIĘŻE PROBOSZCZU BÓG ZAPŁAĆ ZA TWOJĄ OBECNOŚĆ!