Wszystkich Świętych – 1 listopada 2012 r.

1. Dzisiaj o godz. 13. 30 wyruszymy z kościoła w procesji odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego, a następnie różaniec za dusze Śp. Zmarłych. Na cmentarzu, błogosławieństwem ogólnym zostaną poświęcone wszystkie groby i pomniki, nie będzie pokropienia indywidualnego, nie będzie też Mszy św. na cmentarzu.

2. Dzisiaj o godz. 15.00. Msza św. w kościele. Wypominki listopadowe w ciągu tygodnia o godz. 16.30 w niedzielę o godz. 15.30.

3. Przypominamy, że wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada odwiedzą codziennie cmentarz i tam pomodlą się za zmarłych mogą zyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących – każdego dnia dla jednej duszy. Aby uzyskać odpust należy wypełnić następujące warunki: spowiedź św., Komunia św., modlitwa w intencjach Ojca św., wyzbycie się przywiązania nawet do grzechu lekkiego, nawiedzenie cmentarza i tam modlitwa za zmarłą osobę, za którą ofiarowany jest odpust.

4. Na cmentarzu klerycy, ministranci i lektorzy zbierają ofiary do puszek na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

5. Jutro Dzień Zaduszny i I piątek. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00, 17.00 i w Narożnikach o 18.00.

6. Jutro udamy się do chorych. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Marek Wąż i Emilia Seternus.

7. Ofiary zbierane na tacę w Dzień Zaduszny będą przeznaczone na uzupełnienie wynagrodzenia za pracę w kościele Pani Organistki.

8. W przedsionku  kościoła prosimy skladać propozycje kandydatów do nowej Rady Parafialnej.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła w środę - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Fijał Marta, Fijał Lucyna, Pyzik Teresa, Czarnik Anna, Pyzik Grażyna