XXXI Niedziela Zwykła - 4 listopada 2012 r.

1. Wypominki listopadowe i jednorazowe za zmarłych połączone z modlitwą różańcową są w niedzielę o godz. 15.30 w ciągu tygodnia do czwartku o godz. 16.30. Na wieczornej Mszy św. będziemy śpiewać nieszpory.

2. Spotkanie dzieci I-komunijnych wraz z rodzicami w środę o 17.00.

3. W przyszłą niedzielę 11 Listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji zapraszamy wszystkich parafian na uroczystą Mszę św. o godz. 11.30 w intencji Ojczyzny oraz przepiękną akademię przygotowaną przez dzieci i rodziców. Obecność dzieci ze szkoły podstawowej i młodzieży z gimnazjum na tej Mszy św. jest obowiązkowa. Pamiętajmy o wywieszeniu na naszych domach flagi narodowej.

4. Serdeczne Bóg zapłać składa Pani Organistaka za ofiary złożone w Dniu zadusznym.

5. Do skrzynki w przedsionku kościoła prosimy wrzucać kartki z kandydatami do nowej Rady Parafialnej. Nowych członków Rady wybierać będziemy w niedzielę 18 listopada.

6. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z którego dowiemy nowych informacji o prawdopodobnych przyczynach katastrofy smoleńskiej, o bezsensownej wierze w reinkarnację.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Jaje Teresa, Jaje Julia, Kupiec Genowefa, Kacała Halina.