XXXIII Niedziela Zwykła - 18 listopada 2012 r.

1. Dziękujemy wszystkim którzy przygotowali piękną akademię i uczestniczyli we Mszy św. z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Zofii Panek.

3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

4. Katecheza parafialna dla uczniów kl. 1 A i B gimnazjum w środę o 16.15, a dla 1 C w piątek o 16.15 na prałatówce. Po katechezie zapraszamy młodzież wraz z rodzicami na Mszę św.

5. Przed kościołem na stolikach wyłożone są listy z kandydatami na nowych członków Rady Parafialnej. Członków Nowej Rady wybieramy przez wypisanie nazwiska na kartce i wrzucenie kartki do skrzynki.

6. Dziękujemy panom Józefowi i Marcinowi Sipiorom za położenie brakujących płytek w kaplicy Najśw. Serca Pana Jezusa.

7. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z którego dowiemy się szokujących informacji o przebiegu Święta Niepodległości, jest także ciekawa prasa misyjna.

8.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Kupiec Emilian, Wąż Zofia, Fijał Halina, Dudek Maria.