Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - 25 listopada 2012 r.

1. Przeżywamy dziś uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za publiczne odmówienie Litanii do Najśw. Serca Pana Jezusa Kościół święty udziela dziś odpustu zupełnego - możemy go ofiarować za kogoś zmarłego lub za siebie.

2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Zygmunta Panka.

3. W piątek na Mszę św. zapraszamy wszystkich, którzy pragną ofiarować zmarłym dar pobożniejszej modlitwy. O godz. 16.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego Msza św. z Nieszporami za zmarłych i z homilią.

4. W I sobotę różaniec za powołanych o godz. 16.30 i liturgię Mszy św. przygotują mieszkańcy z ul. Górki.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Prosimy wszystkich o dobre postanowienia, by jak najlepiej przygotować się do Bożego Narodzenia. Zrezygnujemy z niektórych przyjemności, by więcej czasu poświęcić na umacnianie swej wiary przez gorliwszą modlitwę, udział w Roratach i przyjmowanie sakramentów św., dobre uczynki.

6. W dniu wczorajszym 13 chłopców z naszej parafii zostało przez Ks. Dziekana wyświęconych na lektorów. Gratulujemy im tego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy wytrwałości w służbie Bożej.

7. Katecheza parafialna dla uczniów kl. 2 C gimnazjum w piątek o 16.15, po niej zapraszamy młodzież wraz z rodzicami na Mszę św.

8. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w  którym są ciekawe artykuły na temat wiary, jest kalendarz na 2013 r., w Małym Gościu jest za darmo lampion na Roraty dla dzieci.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Nęga Helena, Lekarczyk Bogusława, Kusiak Krystyna, Łabuz Maria.