Święto Św. Rodziny - 30 grudnia 2012 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 będą przedstawiane Jasełka w kościele.

2. W najbliższą niedzielę w uroczystość Trzech Króli Kolędnicy misyjni odwiedzą nasze domy, przedstawią scenkę o Bożym Narodzeniu i będą zbierać ofiary na misje. Prosimy o życzliwe ich przyjęcie.

3. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie „Starego Roku” w poniedziałek o godz. 16.00.

4. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Haliny Rzeźnik.

5. Ponieważ pozostało sporo kalendarzy parafialnych na 2013 r. ministranci będą dzisiaj odwiedzać w domy i sprzedawać kalendarze i pocztówki. Dochód przeznaczony jest na spłatę długów za remonty przy kościele.

6. Z okazji Adwentu zostało zakupionych ponad 200 książeczek dla dzieci i dorosłych. Prosimy, by dzieci i dorośli złożyli podpisane książeczki na bocznym ołtarzu. Już w niedługim czasie zostanie otwarta Biblioteka Parafialna, z której będzie można wypożyczyć do czytania wartościowe książki i czasopisma religijne.

7. Dziękujemy parafianom za wywóz śmieci z cmentarza: Chudy Władysław, Kułaga Jan, Kwiatkowski Kazimierz, Burzec Kazimierz, Rój Adam, Rój Józef, Idzik Jan, Szałaśny Marek. Bóg zapłać.

8. W poniedziałek kolęda od godz. 8.30 w Lisiakach Północnych. Jeden kapłan od rodziny Zielińskich, drugi od rodziny Sabaj.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy parafian: Mazur Krystyna, Mazur Dariusz, Gierczyńska Małgorzata, Burzec Jolanta, oraz w sobotę od godz. 8.00: Bogacz Elżbieta, Witaszek Anna, Burzec Anna, Kupiec Janina.