Uroczystość Objawienia Pańskiego - 6 stycznia 2013 r.

1. Ks. prałat Stanisław Gawęda obchodzi dziś 63 rocznicę święceń kapłańskich. Drogiemu Jubilatowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i zdrowia po najdłuższe lata życia.

2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Joanny Warias.

3. Spotkanie dzieci I-komunijnych wraz z rodzicami w środę o 17.00.

4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 Kolędnicy misyjni otrzymają błogosławieństwo po czym odwiedzą nasze domy. Przyjmijmy ich życzliwie - ofiary jakie zbierają są przeznaczone na budowę szkoły i szpitala dla dzieci w Afryce. Dziękujemy p. Jagiełło i p. Pawlik za przygotowanie dzieci - kolędników misyjnych. Bóg zapłać.

5. W Zespole Szkół Publicznych w Radgoszczy dzisiaj o godz. 12.45 odbędzie się prezentacja związana z Bożym Narodzeniem przygotowana przez rodziców i uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Radgoszczy.

6. Dzieci ze Szkolnego Koło Caritas i Ministranci rozprowadzają dziś pod kościołem poświęconą kredę, kadzidło i mirrę ofiary - przynajmniej 2 zł przeznaczone są na dar serca Parafialnego Caritasu.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Błocho Alicja, Kowal Lucyna, Sipior Teresa, Burzec Lucyna.

8. Odwiedziny duszpasterskie:

- w poniedziałek od godz. 13.00 Zarzecze za cmentarzem jeden kapłan od końca, drugi od początku,

- w wtorek od 13.00 Poręby jeden kapłan od końca w stronę kościoła, drugi od 14.30 od początku.

- w środę od 13.00 ul. Spokojna.

- w sobotę o godz. 8.30 Górki.