Uroczystość Chrztu Pańskiego - 13 stycznia 2013 r.

1. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i złożone ofiary. W przyszłą niedzielę o godz. 11. 30 odprawimy Msze św. o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Parafian z okazji kolędy.

2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Józefa Wariasa.

3. Obowiązkowe spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Mszy św. wieczornej.

4. Bóg zapłać wszystkim którzy przyjęli do swoich domów Kolędników misyjnych.

5. Poza parafią zostanie odprawionych 8 Mszy św. za + Marię Juzba z intencji uczestników pogrzebu.

6. Na prośbę Parafian, którym nie udało się zakupić rok temu książki pt.: „Okupacja niemiecka w Radgoszczy w oczach jej mieszkańców” wydano ją ponownie. Można ją zakupić w zakrystii kościoła.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Sabaj Cecylia, Błocho Maria, Moskal Grażyna, Błachaniec Czesława.