II Niedziela Zwykła - 20 stycznia 2013 r.

1. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Władysławy Wróbel.

2. W piątek na Mszę św. zapraszamy wszystkich, którzy pragną ofiarować zmarłym dar pobożniejszej modlitwy. O godz. 16.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza św. z Nieszporami za zmarłych i z homilią.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwo 40 godzinne. Zapraszamy wszystkich do udziału i modlitwy o dobre przeżycie renowacji Misji świętych, według następującego programu:

12:30 – 13:30 – Dzieci i młodzież gimnazjalna (prowadzi chórek)

13:30 – 14:30 – Narożniki

14:30 – 15:30 – Kaczówka

15:30 – Nieszpory Eucharystyczne

16:00 – Msza św.

4. Poza parafią zostanie odprawionych 5 Mszy św. za + Stanisławę Radgoską oraz 3 Msze św. za + Czesława Bobro z intencji uczestników pogrzebu.

5. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. z okazji dekanalnego spotkania Akcji Katolickiej będą przedstawiane jasełka. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci, które nie miały jeszcze okazji ich obejrzeć. Próba jasełek w sobotę o godz. 15.00 w kościele.

6. Wyjazd na łyżwy pod opieką Ks. Proboszcza dla ministrantów, lektorów, chórku parafialnego oraz Szkolnego Koła Caritas we wtorek o godz. 9.00. Prosimy przynieść pisemną zgodę rodziców na wyjazd.

7. W zakrystii kościoła jest do nabycia książka pt.: „Okupacja niemiecka w Radgoszczy w oczach jej mieszkańców”.

8. Szczegółowe sprawozdanie z działalności naszej parafii za rok 2012 otrzymały rodziny w których w tym roku po kolędzie był ks. Proboszcz. Pozostała część Parafian sprawozdanie otrzyma w przyszłym roku.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Szach Maria, Stopa Bogusława, Skiba Józefa, Piwowarczyk Marta, Niemczura Krystyna.

10. Zachęcamy do nabycia u ministrantów nowego numeru Gościa Niedzielnego, w którym m.in. wzruszająca opowieść o matce, która straciła dziecko i doświadczyła wielkiej miłości Pana Boga. Jest także nowy numer Żyjmy Ewangelią.