IV Niedziela Zwykła - 3 lutego 2013 r.

1. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Teresy Kubek.

2. W przyszłą niedzielę o prowadzenie adoracji w czasie Nabożeństwa 40 godzinnego prosimy: od 12.30 młodzież szkół średnich i studentów - modlitwę poprowadzi Liturgiczna Służba Ołtarza; od 13.30 mieszkańców Lisiaków Południowych i Zarzecza za rzeką; od 14.30 mieszkańców Zarzecza za cmentarzem i Górek. Na modlitwę zapraszamy wszystkich Parafian - nie tylko wyznaczone części Parafii.

3. Spotkanie dzieci I-komunijnych wraz z rodzicami w środę o 17.00.

4. W czasie kolędy zgłosiło się 3 ofiarodawców dębów na boczne nowe ławki w kościele i nowe konfesjonały. Potrzeba będzie jeszcze kilka sztuk dębu - mile są widziani nowi ofiarodawcy. Prosimy o załatwianie Zezwolenia w Urzędzie Gminy na wycięcie drzew. Gdy będzie odpowiednia pogoda i zezwolenia poprosimy strażaków o ich wycięcie i przewiezienie do tartaku.

5. Zachęcamy do nabycia u ministrantów nowego numeru Gościa Niedzielnego, w którym jest dużo informacji o zmarłym prymasie J. Glempie, w Małym Gościu jest płyta z testami kompetencji dla klas VI.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy Panie: Pikul Elżbieta, Piwowarczyk Marta, Gawron Barbara, Kułaga Joanna oraz w sobotę od godz. 8.00 Frąc Zofia, Galus Grażyna, Kilian Leokadia, Frąc Bożena.