V Niedziela Zwykła - 10 lutego 2013 r.

1. Zapraszamy dziś do udziału w Nabożeństwie 40 godzinnym: od 12.30 młodzież szkół średnich i studentów - modlitwę poprowadzi Liturgiczna Służba Ołtarza; od 13.30 mieszkańców Lisiaków Południowych i Zarzecza za rzeką; od 14.30 mieszkańców Zarzecza za cmentarzem i Górek. Na modlitwę zapraszamy wszystkich Parafian.

2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Teresy Gondek.

3. W najbliższą środę wypada Środa Popielcowa. Rozpoczniemy w tym dniu Wielki Post. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i o 18.00 w Narożnikach. Uczyńmy sobie wszyscy dobre postanowienie na Wielki Post. Składka w tym dniu na Caritas Diecezjalną.

4. Przypominamy, że w Środę Popielcową wszystkich dorosłych obowiązuje post ścisły tzn., że nie wolno spożywać żadnych pokarmów mięsnych i pić napojów alkoholowych. Możemy w tym dniu spożyć tylko 3 posiłki: jeden do syta, a 2 lekkie. W Środę Popielcową składka przeznaczona jest na Caritas Diecezjalną.

5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 po niej Msza św. Prosimy, by po Drodze Krzyżowej nie wychodzić z kościoła, ale pozostać na Mszy św. W Narożnikach Droga Krzyżowa o godz. 16.00, a po niej Msza św. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 16.00.

6. Ks. Mateusz Gondek odprawia od poniedziałku Msze św. greg. za Zdzisława Kułagę.

7. Potrzeba jeszcze kilka sztuk dębu na boczne ławki w kościele i na konfesjonały.

8. Zachęcamy do nabycia u ministrantów Gościa Niedzielnego, w którym są artykuły o tragicznych skutkach związków homoseksualnych, w Małym Gościu jest płyta z testami kompetencji dla klas VI.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w czwartek od godz. 8.00 prosimy Panie: Marek Kazimierz, Warias Janina, Warias Lidia, Juzba Elżbieta oraz w sobotę od godz. 8.00 Urban Danuta, Skrzek Maria, Skrzek Bronisława, Błachniec Teresa.

10. Niech w rozpoczynającym się Tygodniu Modlitw o Trzeźwość Narodu błogosławieństwo, które przyjmiecie, będzie zachętą do wytrwałej modlitwy, podjęcia ofiary w intencji nawrócenia ludzi trwających w różnych nałogach oraz podjęcia decyzji o abstynencji od alkoholu na Okres Wielkiego Postu.