Rok 2013

Dekanalny turniej ministrantów w piłkę nożną halową.

W sobotę 2 marca 2013 r. w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się dekanalny turniej ministrantów w piłce nożnej halowej. W zawodach wzięło udział 7 drużyn. Naszą parafię reprezentowali: Grzesiek Żurawski, Konrad Pikul, Hubert Rogala, Sebastian Kacała, Tomek Zieliński oraz Karol Powroźnik. Nasi chłopcy zajęli 3 miejsce w swojej grupie, pokonując ministrantów z Olesna, a przegrywając nieznacznie ze swoimi kolegami z Dąbrówek Breńskich i Odporyszowa.

Turniej ministrantów w tenisa stołowego 2013

W środę 16 stycznia 2013 r. odbył się jak co roku turniej tenisa stołowego dla ministrantów. Zawodnicy rywalizowali w 2 grupach, z których do fazy pucharowej awansowało po 4 chłopców. Zwycięzcą zawodów okazał się Przemek Błocho, a kolejne miejsca zajęli bracia Bartek i Grzesiek Żurawscy. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, a najlepsi zawodnicy dodatkowo medale i cenne nagrody rzeczowe.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza Królewicza