VI Niedziela Wielkanocna - 5 maja 2013 r.

1. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestniczenia w nabożeństwach majowych, a zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców, niech to będzie dla nich naprawdę Biały Tydzień.

2. Od poniedziałku będziemy uczestniczyć w tzw. Dniach Krzyżowych. Prosimy o liczny udział w modlitwach o urodzaje, dobrą pogodę i zachowanie od wszelakich nieszczęść. W procesjach mają obowiązek brać udział uczniowie klas gimnazjalnych w ramach tzw. katechezy parafialnej, klasy I w poniedziałek, II we wtorek, III w środę.

3. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Joanny Warias.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 rocznica I Komunii św. dzieci klas III. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w czasie nabożeństw wieczornych. Próba przed uroczystością dla dzieci i rodziców w czwartek po nabożeństwie majowym.

5. Dziękujemy serdecznie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za piękne przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość.

6. W środę swoje imieniny obchodzi nasz drogi ks. prałat Stanisław Gawęda. Zapraszamy na Mszę św. we wtorek o godz. 18.00, aby modlić się w jego intencji. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Patrona oraz zdrowia i radości. Szczęść Boże.

7. Prosimy do piątku zabrać palmy z kościoła.

8. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego, w którym jest wiele ciekawych artykułów o tym np. jak Żyd z USA broni Chrystusowego krzyża w Europie. Do nabycia jest Mały Gość.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek o godz. 8.00 prosimy parafian: Kacała Danuta, Skiba Cecylia, Mikus Stanisława, Wójcik Helena oraz w sobotę od godz. 8.00 Stopa Teresa, Gondek Adela, Gondek Irena, Gondek Halina.