XIV Niedziela Zwykła - 7 lipca 2013 r

1. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Zygmunta Panka.

2. W czwartek w zakrystii kaplicy w Narożnikach zostały zamontowane nowe, piękne i profesjonalne meble. Zostały wykonane z desek modrzewiowych, które zostały od szolowania kościoła. Wykonał je stolarz Wiesław Pikul ze Żdżar. Bóg zapłać za pięknie wykonane meble. Poprzednie szafki prowizoryczne miały ponad 27 lat.

3. W tym tygodniu rozpoczną się prace na nowej części cmentarza polegające na wybudowaniu z obrzeża i kamienia dwóch dróg i 2 alejk rozgraniczających plac cmentarny. Odpowiedzialnym za wykonanie prac jest pan Józef Sipior.

4. Do pomocy w pracach na dwie zmiany od 8.00 do 13.00 i od 14.00 do 19.00 prosimy mieszkańców Kaczówki:

Czwartek: I zmiana od 8.00: Burzec Wiesław, Kapusta Andrzej, Śliwa Stefan.

II zmiana od 14.00: Śnieżewski Michał, Kupiec Jan, Kulpa Józef.

Piątek: I zmiana od 8.00: Wąż Zygmunt, Chwałek Czesław, Zieliński Witold.

II zmiana od 14.00: Chudy Augustyn, Dudek Jerzy, Pikul Krzysztof, Dworak Stefan.

Sobota od 8.00: Dziedzic Andrzej, Chudy Henryk, Stal Robert, Tułacz Czesław, Radzik Józef, Kułaga Tadeusz, Wątroba Adam, Kubek Józef, Kruk Wiesław, Wnęk Roman, Bartoń Bronisław, Kuta Jan, Waryas Stanisław. Będzie potrzebny wóz.

Bardzo serdecznie prosimy o niezawodne przybycie do pracy. Jeśli ktoś nie może przyjść prosimy wyznaczyć zastępcę lub zgłosić panu Józefowi Sipiorowi - są chętni do pracy za zapłatą. Chcemy ukończyć prace przed żniwami.

5. W związku z wykonanymi meblami do zakrystii w Narożnikach, pracami na cmentarzu, opłatami na utrzymanie kościoła za śmieci na cmentarzu mamy zapłacić 1300 zł. Bardzo serdecznie prosimy, aby z każdego domu w parafii złożyć ofiarę do kopert w III niedzielę lipca. Ostatnia składka do kopert była 8 miesięcy temu.

6. U ministrantów można zakupić Gościa Niedzielnego, w którym są omówione ostatnie zmiany przykazań kościelnych oraz piękne kalendarze misyjne.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Jopek Anna, Dudek Krystyna, Ogorzałek Felicja, Nowak Wiesława.