XVIII Niedziela Zwykła - 4 sierpnia 2013 r.

1. Dobrze rozwija się w naszej parafii akcja zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Jest już złożonych ponad 30 sztuk różnego rodzaju sprzętu. Zachęcamy do dalszego składania.

2. Pamiętajmy o modlitwie za nadużywających alkohol, a także o swoich postanowieniach abstynenckich.

3. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Renaty Podosek.

4. Bóg zapłać za ofiary do kopert na potrzeby parafii, które złożyło przez cały miesiąc lipiec 376 rodzin.

5. Nasz wikariusz ks. Rafał Żelazny odprawi poza parafią Mszę św. Gregoriańską za + Władysława Ledwonia złożoną z intencji uczestników pogrzebu i z intencji osób z poza naszej Parafii.

6. Były nasz parafianin, dr Marian Siembab mieszkający obecnie w USA napisał ciekawą książkę pt. „Spod strzechy do drapaczy chmur droga była daleka”. Można ją dziś nabyć na stolikach przed kościołem. Autor część dochodu ze sprzedaży pragnie przekazać na potrzeby naszej parafii.

7. U ministrantów można zakupić Gościa Niedzielnego z kolejnymi ciekawymi świadectwami o spotkaniu papieża Franciszka z młodzieżą w Brazylii, i o Powstaniu Warszawskim. Są do nabycia kalendarze misyjne po 10 zł.

8. Ważne ogłoszenie w sprawie odbioru śmieci zamieszczone jest na tablicy ogłoszeń.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Nowosielska Dorota, Kubek Teresa, Kubek Marta, Jagódka Michalina, Ryk Maria.