Kwi 07, 2018

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w sobotę 7 kwietnia o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 13.30.

Mar 31, 2018

„Oto nadeszła Święta Noc, odkupił świat Baranek Paschalny

A miłosierdzie Boże ukazało światu miłujące Oblicze!

Surrexit Christus hodie, Surrexit Christus. Alleluja!"

 

Na czas przeżywania Świętego Truduum i Dnia Zmartwychwstania życzymy radości, zdrowia i pokoju, który przynosi Jezus Zmartwychwstały. Łaska Chrystusa niech pozwoli Wam przeżywać każdy dzień w miłości i nadziei, abyście zostali napełnieni ożywczym darem Jego Ducha.

Parafianom - życzą Duszpasterze

Mar 21, 2018

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w sobotę 24 marca o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 11.30.

Mar 17, 2018

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 19 marca o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 13.30.

Mar 10, 2018
Szczęść Boże
Mój zięć Piotr młody chłopak ojciec 1,5 rocznej córeczki potrzebuje przeszczepu szpiku. Szukamy dawcy. Jeżeli jest to możliwe,  bardzo proszę o przekazanie naszej prośby parafianom, ludziom dobrej woli, zdrowych w wieku 18 - 50 lat, aby zostali dawcami. Mój zięć kilka lat temu zgłosił się jako potencjalny dawca, a teraz sam potrzebuje pomocy. https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca  - oto strona na której można się zarejestrować. Z góry dziękuję.Bóg zapłać. Mariola Kulągowska

ps. W załączniku dołączam jak zostać dawcą.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.