Kwi 03, 2015

Zmarła śp. Antonina Madej. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w środę 1 kwietnia o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy.

Kwi 03, 2015

Zmarł śp. Edwarda Lichorobiec. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w środę 1 kwietnia o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy.

Mar 23, 2015

Już od kilku lat nasza parafia co roku gości na praktyce duszpasterskiej diakonów Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Od I niedzieli Wielkiego Postu w naszej parafii pracuje w duszpasterstwie diakon Jakub Kuchta pochodzący z parafii pw. św. Jakuba z Brzeska. Ukończył studia teologiczne w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie, obroną pracy magisterskiej na temat „Kult świętego Jakuba Apostoła. Tradycja i współczesność”, napisanej pod kierunkiem ks. prof. dr hab. Janusza Królikowskiego.

Obecnie odbywa praktykę duszpasterską przed święceniami kapłańskim, które jak Pan Bóg pozwoli przyjmie 30 maja br. w tarnowskiej katedrze. W ramach praktyki wygłosił już homilię pogrzebową, kazania na mszach św. w IV niedzielę Wielkiego Postu, katechizuje dzieci i młodzież, pracuje w kancelarii parafialnej.

Otoczmy diakona Jakuba naszymi modlitwami, aby dobrze przygotował się do kapłaństwa.

Mar 20, 2015

Zmarł śp. Józef Augustyn, tato pani Marii Augustyn naszej organistki. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w sobotę 21 marca o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Kolbuszowej. Modlitwa Różańcowa o godz. 12.00 w kaplicy na cmentarzu.

Mar 15, 2015

Zmarła śp. Honorata Pikul. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 16 marca o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa Różańcowa o godz. 12.30 w kościele.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.